Karrier

Sales Asszisztens

A munkakör célja

Az értékesítők támogatása.

  • Az értékesítéshez tartozó rendszeres, illetve eseti adminisztrációs feladatok elvégzése, különös tekintettel az Ügyfelekkel történő rendszeres kommunikációra, az ajánlatadási-, megrendelési-, teljesítésigazolási folyamatok kezelésére.

  • Az Ügyfélelégedettség növelése a kommunikáció, a kapcsolattartás, illetve a probléma megoldás magas szintre emelésével.

Feladat:
  • Kapcsolattartás elsősorban a meglévő Ügyfelekkel

  • Ajánlatok készítése

  • Projektmanagement a sales osztályon belül

  • Külön projektvezetőhöz nem rendelt megrendelések, projektek vezetése

  • Az erőforrás gazdával a fejlesztések beütemezése és az ügyfelek tájékoztatása a projekt haladásáról, azok esetleges csúszásáról tájékoztatni őket

  • Teljes Ügyfél kiszolgálási folyamatok nyomon követése és kezelése

  • Support és fejlesztési órák kimutatása, Ügyfelekkel való havi rendszeres elszámolás

  • Meglévő ügyfelektől jövő CR és hibajavítások cégen belüli, folyamatok szerinti kezelése a belső szoftver használatával

  • Teljesítésigazolások és számlamellékletek készítése

  • Problémás igények elemzése, probléma feltárása, megoldása, eszkalációja

  • Riportok, beszámolók készítése

  • Projektek esetén bevétel-költség figyelés

  • Új üzleti lehetőségek felkutatása és értékesítése a meglévő ügyfeleknél a megszerzett termék- és Ügyfél ismeretre alapozva.

  • Az értékesítési folyamatban aktív részvétel, annak teljes nyomon követése

  • Marketing dokumentációk, prezentációk elkészítése

  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

  • Töretlen minőségi ügyfélkiszolgálás

Elvárások
  • Excel, Word, Powerpoint rutinos használata

  • Önállóság

  • Gyors felfogó képesség

  • Problémamegoldó képesség

  • Asszertív kommunikáció

  • Értékesítési képességek

  • Kiváló tárgyalási képesség

  • Projekt szemlélet

  • Komplex feladat kezelés

  • Informatikai cégnél szerzett legalább 2 éves tapasztalat hasonló munkakörben

  • Ápolt külső és jó megjelenés

Előny
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • versenyképes fizetés és juttatások;

  • modern irodai környezet;

  • karrier lehetőség;

  • elkötelezett, vidám sales csapat.

Kérjük önéletrajzát és motivációs levelét küldje el az allas@euromacc.hu email címre.

Copyright © 2020 EuroMACC Kft - Adatvédelmi tisztviselő: Szalai Éva / Email: adatvedelemervenyesites@gmail.com / Telefon: 06 20 426 9262.