Karrier

Cégünknél a következő pozíciók nyitottak:
Project Manager

Pozíció célja:

Nagymúltú nemzetközi telekommunikációs cég migrációs projektjének vezetése.

Feladatok & Felelősségek:

  • Pontos, részletes projektterv kidolgozása az Ügyfél standardjainak megfelelően

  • Üzleti és műszaki koncepció elkészítése az Ügyfél standardjainak megfelelően

  • Projekt szervezet definiálása

  • Munkamódszer felállítása

  • Projekt lebonyolításához szükséges eszközök felmérése

  • Folyamatos kapcsolattartás a projekt résztvevőivel

  • Projekttervben jóváhagyott mérföldkövek, folyamatok teljes megvalósításának koordinálása

  • Elvárt dokumentációk elkészítése

  • Projekt bevétel-költség figyelés, folyamatos tájékoztatás a management felé

  • Prezentációk készítése, tartása

Elvárások:

  • IT projektvezetésben szerzett minimum 5 éves tapasztalat, 100+ MFt-os projektekben, multinacionális cégnél

  • PMP certificate

  • Migrációs projekttapasztalat

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Excel, Word, PowerPoint rutinos használata

  • Önálló munkavégzés, a szükséges információk tudatában

  • Projektben részvevőkkel való közös hang megtalálása

  • Problémamegoldó képesség, rugalmasság a projekt adta szabályok betartásával

  • Asszertív kommunikáció

  • Kiváló tárgyalási képesség magyarul és angolul

  • Ápolt külső és jó megjelenés

Amit munkáltatóként nyújtunk:

  • megállapodás alapja lehet munkaviszony, vagy alvállalkozói együttműködés

  • Novemberi kezdés

  • Munkavégzés helye: Budapesten a III. kerületben saját irodánkban, és Ügyfélnél

  • Felújított modern iroda

  • Barátságos, segítőkész csapat

  • Projekt iránt elkötelezett Kollégák

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és a PMP Certificate-t, az allas@euromacc.hu e-mail címre lehetőleg fizetési igény megjelölésével.

Copyright © 2020 EuroMACC Kft. - Adatvédelmi tisztviselő: QUALITY CONSULT Kft. / Email: adatvedelemervenyesites@euromacc.hu / Telefon: +36 20 914 0637